جمعه, 01 تیر, 1397
FRIDAY, June 22, 2018
دو شنبه 30 مرداد
رای اعتماد نمایندگان مجلس به دکتر سلطانی فر برای وزارت ورزش و جوانان در دولت دوازدهم
رای اعتماد نمایندگان مجلس به دکتر سلطانی فر برای وزارت ورزش و جوانان در دولت دوازدهم
«مسعود سلطانی فر» روز یکشنبه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی از مجموع 288 رای ماخوذه با 225 رای موافق به عنوان وزیر ورزش و جوانان دولت دوازدهم برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این جلسه با 225 رای موافق، 39رای مخالف، 20رای ممتنع و 4 رای باطله برای بار دوم دکتر سلطانی فر را به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب و راهی ساختمان سئول کردند.
پرونده بررسی صلاحیت 17وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم که از 24مرداد ماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شده است، امروز پس از پنج روز و هشت جلسه کاری بسته شد.
همچنین مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در پیامی، انتخاب مجدد دکتر سلطانی فر را برای وزارت ورزش و جوانان در دولت دوازدهم و کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
در متن پیام مهندس مدبر برای دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان آمده است :
با نهایت مسرت، توفیق مجدد در خدمت گزاری به مردم ورزشدوست و جامعه ورزش ایران اسلامی که ملهم و منبعث از حسن تعهد و تجربه ارزشمند حضرتعالی می باشد را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند لایزال، توفیقات روز افزونتان را در تداوم خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه دولت تدبیر و امید در بحث توسعه و پیشرفت ورزش، مسئلت می نمایم.


تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
021 - 2307 92 77
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved