یکشنبه, 30 تیر, 1398
SUNDAY, July 21, 2019
چهار شنبه 17 بهمن
افتتاح فاز نخست ورزشگاه ۵ هزار نفری نسیم شهر توسط دکتر سلطانی‌فر
افتتاح فاز نخست ورزشگاه ۵ هزار نفری نسیم شهر توسط دکتر سلطانی‌فر
فاز نخست ورزشگاه ۵ هزار نفری نسیم شهر به همراه استخر و سالن چند منظور شهید خوارکیان با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح دوشنبه 15 بهمن دکتر سلطانی فر وزیر ورزش با حضور در مجموعه ورزشی شهید خوارکیان استخر و سالن‌های مجموعه ورزشی شهید خوارکیان را افتتاح کرد. این پروژه به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در دو طبقه احداث شده است که شامل استخر تفریحی آب درمانی و سه سالن ورزشی است.

همچنین ظهر امروز وزیر ورزش و جوانان با حضور در نسیم شهر فاز اول استادیوم ۵ هزار نفری این شهر و سالن چند منظوره بانوان شهرستان بهارستان را به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افتتاح کرد. این پروژه ملی در مساحت ۲۰ هزار متر مربع و با هزینه ۷ میلیارد تومان دارای پیست دو و میدانی و زمین چمن مصنوعی است که توسط شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی احداث شده است.

گفتنی است در این مراسم "بندپی" استاندار تهران، "کریمی" مدیرعامل شرکت توسعه، "گل محمدی" مدیرکل ورزش و جوانان تهران و تنی چند از مسؤولان مربوطه حضور داشتند.تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
026-35215041-4 (پیست دیزین)
021-26527445 (پیست شمشک)
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved