دوشنبه, 30 بهمن, 1396
MONDAY, February 19, 2018
چهار شنبه 11 بهمن
نتایج مسابقات روز نخست اسکی معلولان کاپ آسیا در دیزین
نتایج مسابقات روز نخست اسکی معلولان کاپ آسیا در دیزین

در نخستین روز از رقابتهای کاپ آسیا اسکی معلولان که از سه‌شنبه 10 بهمن در پیست بین‌المللی دیزین در حال برگزاری است، در پایان مارپیچ کوچک، اسکی‌بازان برتر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه های اسکی، در نخستین روز از رقابت‌های کاپ آسیا اسکی معلولان که از سه شنبه در پیست اسکی دیزین در رشته های آلپاین و اسنوبرد آغاز شده است، در رقابتهای آلپاین و در بخش مارپیچ کوچک سید احمد جعفری، جواد سولقانی و محمدعلی مقدید در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در بخش آلپاین ایران با حضور ۶ تیم آذربایجان شرقی، غربی، زنجان، فارس، تهران، البرز و با ۱۲ ورزشکار (۱۰اسکی باز مرد و ۲ زن) و یک تیم خارجی (تاجیکستان) در کاپ آسیا شرکت کرده است. این رقابت‌ها تا روز پنجشنبه در رشته آلپاین و در دو بخش مارپیچ کوچک و بزرگ ادامه دارد و از روز شنبه رقابت‌های اسنوبرد با حضور تیم‌های بلژیک، یونان، اوکراین و تیم‌های تهران و البرز آغاز می‌شود و تا ۱۵ بهمن در پیست اسکی دیزین ادامه خواهد داشت.

در پایان این رقابت‌ها سهمیه بازیهای زمستانی ۲۰۱۸ کره جنوبی در رشته‌های آلپاین و اسنوبرد توزیع خواهد شد.تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
021 - 2307 92 77
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved