دوشنبه, 03 تیر, 1398
MONDAY, June 24, 2019
سه شنبه 18 دی
نفرات برتر هفته سوم لیگ اسکی آلپاین در دیزین معرفی شدند
نفرات برتر هفته سوم لیگ اسکی آلپاین در دیزین معرفی شدند

هفته سوم رقابت های لیگ اسکی آلپاین امروز (سه شنبه) در پیست اسکی دیزین برگزار و نفرات برتر بخش آقایان و بانوان این رقابت ها معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه های اسکی به نقل از فدراسیون، در مارپیچ بزرگ مردان «محمد کیادربندسری» در جایگاه نخست قرار گرفت و «بهنام کیاشمشکی» دوم شد. عنوان سوم رقابت های هفته سوم اسکی آلپاین در بخش مردان به «پوریا ساوه شمشکی» رسید.

همچنین در بخش بانوان این رقابت ها و در مارپیچ بزرگ «عاطفه احمدی» زود تر از دیگر اسکی بازها به خاط پایانی رسید. «مرجان کلهر» و «میترا کلهر» نیز در جایگاه دوم و سوم این رقابت ها قرار گرفتند.

روز نخست هفته سوم رقابت های لیگ اسکی آلپاین روز گذشته به خاطر شرایط نامساعد جوی لغو شده بود.

روز گذشته نیز هفته دوم مسابقات لیگ اسکی صحرانوردی برگزار شد که در نتیجه رقابت 15 کیلومتر کلاسیک مردان سید ستار سید در جایگاه نخست قرار گرفت و یاسین شمشکی و دانیال ساوه شمشکی عناوین دوم و سوم رقابت را از آن خود کردند.

در ادامه این رقابت ها و در بخش بانوان سمانه بیرامی باهر در بخش 10 کیلومتر کلاسیک بانوان در جایگاه نخست قرار گرفت و ساحل تیر دوم شد. سمانه کیاشمشکی در بخش 100 کیلومتر کلاسیک بانوان عنوان سوم را به خود اختصاص داد.تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
026-35215041-4 (پیست دیزین)
021-26527445 (پیست شمشک)
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved