یکشنبه, 30 تیر, 1398
SUNDAY, July 21, 2019
شنبه 22 دی
تنها پیست اسکی آذربایجان غربی با مشکل معارضی زمین دست و پنجه نرم می‌کند
تنها پیست اسکی آذربایجان غربی با مشکل معارضی زمین دست و پنجه نرم می‌کند

دبیر هیئت اسکی آذربایجان غربی گفت: پیست اسکی خوشاکو ارومیه با مشکل معارضی زمین به مساحت دو کیلومتر روبه‌رو است.

بهروز امیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به آخرین وضعیت پیست خوشاکوی این شهر اظهار داشت: از نظر سخت افزاری با مشکلی روبه‌رو نیستیم و هتل و رستوران مجموعه آماده پذیرایی از مسافران و ورزشکاران است و مشکلات مربوط به آسفالت مسیر و پارکینگ نیز توسط مسئولان ورزشی و استانداری آذربایجان غربی برطرف شد.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه‌ها از طریق متخصصانی که از مرکز ارسال می‌شود به روز می‌شوند و تنها مشکلی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم مشکل معارضی زمین به مساحت دو کیلومتر است که همه ساله رقمی بابت اجاره این مقدار به صاحب زمین اجاره پرداخت می‌شد که امسال به تأخیر افتاده است.

دبیر هیئت اسکی آذربایجان غربی با اشاره به غیرقانونی بودن ورود هیئت به این موضوع تصریح کرد: جلسه‌ای که با مسئولان ورزشی اداره کل ورزش و جوانان برگزار شده قول مساعد برای برطرف کردن این مشکل تا آخر هفته داده شده است و از طریق امور حقوقی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به مستهلک شدن دستگاه‌ها و تجهیزات پیست اسکی خوشاکو یادآور شد: دستگاه‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کنیم بیش از 50 سال فعالیت داشته‌اند که 30 آن مربوط به همین پیست و 20 آن مربوط به "سیرداغی" ارومیه است و چنین دستگاهی در سطح کشور نمی‌توان یافت ولی با این همه حال در حال استفاده از تجهیزات از رده خارج هستیم.

امیری ضمن ابراز امیدواری به ورود بخش خصوصی برای هر چه بهتر شدن وضعیت تجهیزات بیان کرد: با برطرف شدن مشکل معارضی پیست هفته آینده دایر خواهد بود و روز جمعه پیست افتتاح می‌شود.تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
026-35215041-4 (پیست دیزین)
021-26527445 (پیست شمشک)
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved