پنج شنبه, 29 فروردین, 1398
THURSDAY, April 18, 2019
سه شنبه 13 آذر
تجهیزات پیست دیزین کرج استانداردسازی شد
تجهیزات پیست دیزین کرج استانداردسازی شد
مدیر پیست بین المللی دیزین گفت: روند استاندارد سازی و آماده سازی تجهیزات پیست بین المللی دیزین که از شهریور ماه آغاز شده بود به پایان رسید و این پیست به روز رسانی شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه های اسکی، قربانعلی سولقانی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ایمن سازی، بستن فنس و زیر سازی برای بازگشایی از دیگر اقداماتی است که با هدف استاندارد سازی تجهیزات و پیست اسکی دیزین صورت گرفته است. روند استاندارد سازی و تعمیرات خطوط تله کابین شله و دره این پیست به پایان رسیده و منتظر صدور مجوز نهایی برای بهره برداری از مراجع ذیصلاح هستیم.

وی ادامه داد: خطوط بالابر این پیست تعمیر شد و کارشناسان فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران، شرایط پیست بین المللی دیزین را مطلوب ارزیابی کرده اند.

وزیر ورزش و جوانان اواخر مهرماه امسال ضمن بررسی وضعیت پیست دیزین ، دستور لازم برای رفع نواقص فنی آن را صادر کرد. مسعود سلطانی فر دراین بازدید دستور داد تا اسرع وقت نسبت به استاندارد سازی تجهیزات ، برطرف کردن مشکلات پیست و اصلاح و نوسازی آن اقدام شود.

رئیس فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران نیز در این بازدید گفت: برنامه های متعددی از سوی فدراسیون برای فصل سرما پیش بینی شده تا پیست بین المللی دیزین البرز میزبان رویدادهای مختلف شود. سید عبدی افتخاری افزود: بازسازی و استاندارد سازی سه خط اساسی پیست بین المللی دیزین تا تکمیل آن با هدف اجرایی ساختن برنامه های فدراسیون در دی و بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. دیگر کارهای پیست نیز به سرعت با هدف اصلاح آن ادامه خواهد داشت تا پیست بین المللی دیزین برای فصل سرما و اسکی، بدون دغدغه و با آرامش خاطر در اختیار مردم قرار گیرد.تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
026-35215041-4 (پیست دیزین)
021-26527445 (پیست شمشک)
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved