یکشنبه, 15 تیر, 1399
SUNDAY, July 5, 2020
سه شنبه 06 خرداد
فراخوان واگذاری بهره برداری پیست اسکی دیزین برای سه سال
فراخوان واگذاری بهره برداری پیست اسکی دیزین برای سه سال

مدیر مجموعه های اسکی دیزین و شمشک از واگذاری بهره برداری پیست اسکی دیزین به بخش خصوص خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه های اسکی ، محمد حسین حمیسی سه شنبه ۶ خرداد ماه در این باره اظهار داشت: با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و در راستای برنامه ریزی و سیاست های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، پس از برگزاری چندین جلسه بحث، بررسی و کارشناسی های لازم، مقرر شد بهره برداری پیست بین المللی اسکی دیزین از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به صورت مزایده به مدت سه سال به بخش خصوص واگذار شود.

وی با بیان اینکه مبلغ پایه این مزایده برای مدت سه سال، حدود ۱۸۳ میلیارد ریال می باشد، افزود: علاقمندان می توانند از مورخ ۱۲ لغایت ۱۹ خرداد ماه با مراجعه به سایت ستاد به نشانی www.setadiran.ir نسبت به دریافت اسناد مزایده مذکور اقدام نمایند. مدت زمان این بهره برداری از تیرماه ۱۳۹۹ الی ۱۴۰۲ خواهد بود .

مدیر مجموعه های اسکی خاطر نشان نمود: از اهداف اصلی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مهیا نمودن شرایط و زمینه واگذاری دو پیست دیزین و شمشک بصورت بلند مدت است که این امر پس انجام طرح های مطالعاتی و سیر تشریفات قانونی این امر، میسر خواهد شد.

حمیسی در خاتمه بیان داشت: متقاضیان محترم اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در صورت تمایل می توانند از ۱۰ خردادماه جهت بازدید میدانی با هماهنگی قبلی با مسئولین پیست، از آن محل بازدید به عمل آورند.تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
026-35215041-4 (پیست دیزین)
021-26527445 (پیست شمشک)
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved