یک شنبه 02 شهریور فراخوان مجدد واگذاری بهره برداری پیست اسکی دیزین برای سه سال  
   
 
مدیر مجموعه های اسکی دیزین و شمشک از برگزاری مزایده سوم بهره برداری پیست اسکی دیزین به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه های اسکی ، محمد حسین حمیسی یکشنبه دوم شهریور ماه در این باره اظهار داشت: با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و در راستای برنامه ریزی و سیاست های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، پس از برگزاری چندین جلسه بحث، بررسی و کارشناسی های لازم، مزایده سوم بهره برداری پیست بین المللی اسکی دیزین از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت جهت بهره برداری سه ساله به بخش خصوص واگذار می شود.

وی با بیان اینکه مبلغ پایه این مزایده برای مدت سه سال، حدود ۱۸۳ میلیارد ریال می باشد، افزود: علاقمندان می توانند از دوم شهریور ماه به مدت یک هفته با مراجعه به سایت ستاد به نشانی www.setadiran.ir نسبت به دریافت اسناد مزایده مذکور اقدام نمایند. همچنین روز بازگشایی پاکات نیز 25 شهریور ماه خواهد بود.

مدیر مجموعه های اسکی خاطر نشان نمود: از اهداف اصلی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مهیا نمودن شرایط و زمینه واگذاری دو پیست دیزین و شمشک بصورت بلند مدت است که این امر پس از انجام طرح های مطالعاتی و سیر تشریفات قانونی این امر، میسر خواهد شد.

حمیسی در خاتمه بیان داشت: متقاضیان محترم اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در صورت تمایل می توانند از هفته جاری جهت بازدید میدانی با هماهنگی قبلی َبا مسئولین پیست، از آن محل بازدید به عمل آورند.