پنج شنبه, 16 آذر, 1402
THURSDAY, December 7, 2023
پنج شنبه 25 آبان
حضور عسگریان در استان خراسان رضوی/ جلسه با استاندار و بازدید از پروژه‌های ورزشی
حضور عسگریان در استان خراسان رضوی/ جلسه با استاندار و بازدید از پروژه‌های ورزشی
سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به استان خراسان رضوی سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور صبح امروز پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲، مهیار عسگریان سرپرست و سعید ابوالفتحی معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برای نشست با استاندار خراسان رضوی و بازدید از پروژه‌ها، در این استان حضور یافتند.

در ابتدا این سفر در جلسه‌ای که با حضور یعقوبعلی نظری استاندار، جواد خدایی معاون عمرانی استاندار، علیرضا تاج فیروز مدیر کل ورزش جوانان استان خراسان رضوی و دیگر مسئولین استانی برگزار شد، مشکلات و اعتبارات پروژه‌های این استان مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در ادامه این جلسه مصوب شد سه پروژه سالن ۶۰۰۰ نفری ثامن، سالن کشتی رزمی ثامن و استادیوم ۵۰۰۰ نفری نیشابور در سفر دور دوم رئیس جمهور به استان خراسان رضوی که ابتدای سال آینده خواهد بود، افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

سپس سرپرست و معاون فنی مهندسی شرکت توسعه از پروژه‌ های سالن کشتی رزمی و سالن ۶۰۰۰ نفری ثامن که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، نیز بازدید کردند و نکات لازم را برای تسریع در امور به پیمانکاران و مشاوران پروژه ارائه کردند.

در ادامه این سفر عسگریان و ابوالفتحی از پیست دوچرخه سواری و استادیوم ۳۰ هزار نفری نیشابور که در سنوات گذشته به همت شرکت توسعه ساخته شده بود، دیدن کردند.

مجموعه پیست اسب سواری مشهد که قرار است در آینده نزدیک مزایده آن برگزار شود یکی دیگر از پروژه‌هایی بود که مورد بازدید سرپرست و معاون فنی مهندسی شرکت توسعه قرار گرفت.

در پایان این سفر عسگریان و ابوالفتحی در جلسه‌ای با نصرالله پژمان فر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ و نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و پیرامون پروژه‌های ورزشی این استان، گفتگو کردند.تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
026-35215041-4 (پیست دیزین)
021-26527445 (پیست شمشک)
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved