سه شنبه, 05 بهمن, 1400
TUESDAY, January 25, 2022
جمعه 10 دی
پیست اسکی دیزین به صورت آزمایشی بازگشایی شد
پیست اسکی دیزین به صورت آزمایشی بازگشایی شد
پیست اسکی بین‌المللی دیزین به عنوان بزرگترین و پهناورترین پیست اسکی ایران از روز پنجشنبه نهم دی‌ماه فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه های اسکی، با فراهم شدن شرایط مناسب و با تصمیم کارشناسان فنی، پیست اسکی بین‌المللی دیزین به عنوان بزرگترین و پهناورترین پیست اسکی ایران از روز پنجشنبه نهم دی‌ماه فعالیت خود را آغاز نمود.
طبق اعلام سرپرست مجموعه های اسکی با توجه به اخذ تائیدیه استاندارد برای دو خط تله کابین شاله و دره ، این دو خط بهمراه ۷ خط کابل راه زمینی (تله اسکی) از روز پنجشنبه نهم دی ماه بصورت آزمایشی در اختیار علاقه مندان بوده و مابقی خطوط نیز مراحل پایانی اخذ تائیدیه از اداره استاندارد را سپری نموده و بزودی پیست بین المللی دیزین با حداکثر ظرفیت میزبان دوستداران ورزش های زمستانی خواهد بود .
پیست بین المللی دیزین در۷۰ کیلومتری شمال شرقی کرج دارای سه تله کابین، ۲ تله سیژ، هفت تله اسکی بشقابی و یک تله اسکی چکشی است که مجهزترین پیست ایران به شمار می رود.
ارتفاع این پیست بین ۲ هزار و ۶۵۰ تا سه هزار و ۶۰۰ متر از سطح دریا بوده و بهترین زمان اسکی روی برف در آن اوایل آذر تا اواخر اردیبهشت ماه است.


تهران - بزرگراه نیایش - مجموعه ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
دفتر مدیریت مجموعه های اسکی
026-35215041-4 (پیست دیزین)
021-26527445 (پیست شمشک)
©2017 Ski Complexes, All Right Reserved